WhatsApp Image 2021-02-08 at 10.50.30.jp

Dr. Hasan Ekmekçioğlu

Hasan Ekmekçioğlu 1992 yılında Antalya'da doğdu. İlk ve yüksek okul eğitimini Antalya'da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2015 yılında mezun oldu ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanında doktora programına başladı. 

Ağız ve Çene Yüz Cerrahisi Birliği Derneği, Türk Oral ve Maksilofasiyal CErrahi Derneği, International Team for Implantoloji, Istanbul Diş Hekimleri Odası üyesdir.


Uzmanlık Alanları:

Estetik Diş Hekimliği, Genel Hekimlik, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Implant. 


 

WhatsApp Image 2021-02-09 at 16.21.42.jp

Dr. Cansu Kaya

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olduğu 2016 yılı Haziran ayında Harvard  University Ortodonti Anabilim Dalı'nda gözlemci olarak bulunmuştur. Ayrıca öğrencilik döneminde San Francisco'da University of Pacific'in Ortodonti departmanında gözlemci öğrenci olarak bulunmuştur. 
 

Eylül 2016'da İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda doktoraya başlamıştır. 2020 yılında Biruni Üniversitesi'nde tez sunumumu yaparak doktora eğitimini tamamladı. Doktora eğitimi boyunca yurt içi ve yurtdışı bir çok seminer ve eğitime katılmıştır. Invisalign sağlayıcısı olarak tel tedavisi ile birlikte şeffaf plaklarla da tedavi uygulamaktadır.
 

Türk Ortodonti Derneği, Türk Diş Hekimleri Birliği, European Orthodontic Society, İstanbul Diş Hekimleri Odası ve International Sports Academy üyesiyim.